Kariera

01. Praca

Jeśli jesteście Państwo młodymi, ambitnymi oraz kreatywnymi osobami z odpowiednim przygotowaniem zawodowym zapraszamy do pracy w Bayer Projekt  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa w Szczecinie oraz w Oddziale w Lublinie.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY ARCHITEKTONICZNEJ

- opis stanowiska:
Uczestnictwo w pracach projektowych w zakresie branży architektonicznej – wykonywanie rysunków, obliczeń, opisów, specyfikacji oraz innych zadań zleconych przez przełożonego.
- wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne, branża architektoniczna. Znajomość procesu inwestycyjnego w praktyce przy wykonywaniu dokumentacji projektowych. Znajomość procedur urzędowych w praktyce. Wiedza techniczna w zakresie branży architektonicznej.
- warunki zatrudnienia:
do uzgodnienia
- miejsce zatrudnienia:
ul. Piękna 8, 20-423 Lublin
- dokumenty aplikacyjne:
CV oraz list motywacyjny, portfolio oraz przykładowe prace należy przesłać na adres lublin@bayerprojekt.pl

ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY SANITARNEJ

Uczestnictwo w pracach projektowych w zakresie branży sanitarnej – wykonywanie rysunków, obliczeń, opisów, specyfikacji oraz innych zadań zleconych przez przełożonego.
Wykształcenie wyższe techniczne, branża sanitarna. Znajomość procesu inwestycyjnego w praktyce przy wykonywaniu dokumentacji projektowych. Znajomość procedur urzędowych w praktyce. Wiedza techniczna w zakresie branży sanitarnej.

02. Staż

BAYER PROJEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa umożliwia podjęcie stażu zawodowego w biurze projektowym w Szczecinie oraz w Lublinie.

Zakres stażu obejmuje:
Prace projektowe pod nadzorem konstruktora prowadzącego:

  1. Opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych według szczegółowych wytycznych:
    • rzuty,
    • elewacje,
    • przekroje,
    • zestawienia,
    • szczegóły,
    • opisy techniczne,
    • kontrola jakości i terminów realizacji projektów branżowych,
    • przewidywanie i informowanie o zagrożeniach realizacji projektów,
    • zgłaszanie wszelkich pytań i wątpliwości niezwłocznie.
  2. Realizacja zadań zgodnie z harmonogramem prac projektowych.

03. Praktyki

Studenci kierunku:

  • konstrukcje budowlane i inżynierskie
  • technologia i organizacja budowy

Mają możliwość odbyć miesięczną lub dłuższą praktykę zawodową w BAYER PROJEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Taka praktyka umożliwia zapoznanie się z systematyką pracy biura projektowego, sprawdzenie umiejętności zastosowania wiedzy teoretycznej, kontakt z projektantami różnych branż.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do złożenia życiorysu wraz z portfolio w szczecińskim oraz lubelskim biurze BAYER PROJEKT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa.